مقایسه محصولات علاقه مندی ها
سایت سوپردارو آماده سفارش گیری ازمشتریان محترم بوده وبرای مبالغ بالاتراز 600هزارتومان سفارشات بصورت رایگان ودر اسرع وقت ارسال میگردد.

رویه ارسال سفارش

تاریخ ارسال مرسولات تبریز:

 

سفارشات ثبت شده هر روز، 12 الی24 ساعت بعد تا ساعت 21:00 ارسال می‌شود.

 

بازه زمانی تحویل کالا:

 

سفارشات تبریز از شنبه الی پنج شنبه به جز ایام تعطیل در بازه زمانی 9:00 الی 21:00 ارسال می شود .

 

هزینه ارسال مرسولات تبریز :

 

سفارشات بالای 500هزار تومان کلیه مناطق شهر تبریز به صورت رایگان ارسال می شود و ارسال سفارشات زیر 500 هزار تومان با دریافت هزینه 30000 تومان انجام می شود.

 

    مشتریانی که تمایل دارند سفارششان همان روز تحویل بگیرند پس از ثبت سفارش و پرداخت به صورت اینترنتی با تماس به شماره 04135541872و04135545127 اعلام کنند که سفارش با الو پیک ارسال شود موارد فورس یا ارسال فوری (به غیر از تعطیلات رسمی، جمعه‌ها و همچنین ساعت 17:00 هر روز به بعد، حداکثر 3 ساعت کاری از زمان قطعی نمودن سفارش و با هزینه ارسال طبق تعرفه قیمت اسنپ باکس و الو پیک ارسال خواهد شد.

    شرایط انتخاب این روش، پرداخت به صورت اینترنتی یا کارت به کارت باید صورت گیرد و مرسوله با الوپیک به هزینه مشتری ارسال می‌شود.

 

در صورتی که مرسوله  برای بار دوم به آدرس مد نظر مشتری ارسال شود هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد.

 

دریافت حضوری سفارشات:

 

جهت رفاه حال شما مشتریان عزیز برای دریافت سفارش در همان روز، در هنگام ثبت سفارش در وب سایت (سوپردارو) لطقا باداروخانه تماس گرفته و 3 ساعت پس از ثبت سفارش می‌توانید به صورت حضوری به داروخانه‌ی فیزیکی ما ( داروخانه دکتر نایبی)  مراجعه و مرسوله‌ی خود را دریافت نمایید.

 

زمان تحویل سفارشات شهرستان ها:

ارسال سفارشات به شهرستان های اطراف تبریز و سایر شهرها، پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 3 الی 7 روز کاری است.

 

هزینه ارسال مرسولات شهرستان :

 

سفارشات بالای500 هزار تومان کلیه شهرها به صورت رایگان ارسال می شود و ارسال سفارشات زیر500 هزار تومان بعهده مشتری میباشد.

نکته:

کد های رهگیری سفارشات پس از تحویل کالا به پست به صورت پیامک برای شما ارسال می شود.

 

توجه: مشتریان شهرستان

 

*در صورتیکه بسته سفارش شهرستان دارای سایز یا وزن نامتعارف بوده، هزینه ارسال و ارسال مجدد کالا برای شهرستان طبق هزینه پستی محاسبه خواهد شد.

 

تبصره :

 

(وزن نامتعارف: بیشتر از سه کیلوگرم ، سایز نامتعارف : بیش از 30*30*20 سانتیمتر)

 

برای سفارش هایی که شامل وزن و سایز نامتعارف هستند مانند انواع شیر خشک، پوشک کودک طبق تبصره فوق محاسبه میگردد.

 

ارسال مجدد کالا:

 

مبلغ کل سفارش کمتر از 500.000 تومان باشد :

 

    مشتری پس از ارسال کالا از دریافت آن منصرف شود، در اینصورت کرایه حمل (در حال حاضر برای سفارشات تبریز 30000تومان و برای سفارشات شهرستان های تابعه آذربایجان شرقی،غربی واردبیل بین450000و55.000 تومان) از کل مبلغ پرداختی کسر و مابقی مبلغ عودت می شود.

    مشتری به هر علتی (عدم حضور، در دسترس نبودن تلفن همراه یا …) قادر به دریافت کالا نباشد، در اینصورت برای ارسال مجدد سفارش، لازم است مشتری هزینه ارسال مجدد پرداخت نماید.

 

سفارشات در روزهای تعطیل، پنج‌شنبه و جمعه:

 

سفارشات ثبت شده در ایام ذکر شده، اولین روز کاری نسبت به اولویت سفارش بدست خریدار خواهد رسید.

 

نکات در زمان تحویل کالا:

 

لازم است در شهر تبریز  تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور سفیر تحویل سفارش کنترل شود.  همچنین  مشتریانی که در شهرستان قبل از تحویل کالا تمام موارد را با فاکتور چک و سپس رسید تحویل کالا را امضا کنند.

برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در شهرتبریز، در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود پس از تکمیل پرداخت و تحویل کالا، سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی در حضور سفیران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده آسیب فیزیکی کالا، در اولین فرصت با کارشناسان ما از طریق شماره تماس04135541872و04135545127 و یا ارسال چت آنلاین از طریق سایت تماس گرفته و مورد را اطلاع دهید.

 

تبصره:

در صورت عدم حضور مشتری برای تحویل سفارش و تماس و در دسترس نبودن مشتری، سفارش تا 3 روز کاری نزد سوپردارو به امانت مانده و بعد از این زمان اقلام سفارش به انبار عودت و سفارش به صورت خودکار لغو می شود و در صورت واریز وجه سفارش، مبلغ سفارش به شماره کارتی که تراکنش ثبت سفارش انجام شده است، عودت خواهد شد.

 

 

داروخانه آنلاین سوپر دارو بعنوان یکی از معتبرترین ومطمئن ترین داروخانه های اینترنتی افتخار داردتا انواع محصولات بهداشتی ،آرایشی ومکمل های دارویی و گیاهی راتحت نظارت سازمان دارو وغذا به کاربران عزیز در سراسر کشور ارائه نماید.داروخانه دکتر نایبی بانزدیک به چهار دهه تجربه درزمینه ارائه خدمات دارویی ،آماده سرویس دهی با سرعت وکیفیت بالا درخصوص مکمل های دارویی،فراورده های آرایشی-بهداشتی و داروهای گیاهی می باشد.مشاورین داروساز ماصحیح ترین اطلاعات را درزمینه هرآنچه شمابه دنبال آن هستیددرکوتاه ترین زمان در اختیار شما قرار خواهند داد.محصولات متنوع ازبرندهای معتبر و با کیفیت استاندارد در اسرع وقت با مناسب ترین قیمت درب منزل ویا محل کارشما تحویل خواهد گردید.