مقایسه محصولات علاقه مندی ها
سایت سوپردارو آماده سفارش گیری ازمشتریان محترم بوده وبرای مبالغ بالاتراز 600هزارتومان سفارشات بصورت رایگان ودر اسرع وقت ارسال میگردد.

شیوه های پرداخت

 

 

پرداخت اینترنتی:

 

در زمان قطعی نمودن سفارش، هنگامی که شما به مرحله پرداخت وارد شدید، با انتخاب این گزینه صفحه درگاه پرداخت برای شما باز خواهد شد که با ورود اطلاعات کارت بانکی و تایپ رمز دوم کارت و اطلاعات مربوط، قادر خواهید بود مبلغ سفارش را پرداخت نمایید. در این حالت وب سایت به صورت هوشمند، رسید پرداخت را برای شما در یک صفحه جدید و با قابلیت چاپ، نشان خواهد داد.

 

پرداخت در محل ویژه شهر تبریز:

 

(این نوع پرداخت در حال حاضر به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی غیر فعال می باشد)

 

در زمان قطعی نمودن سفارش، هنگامی که شما به مرحله نوع پرداخت رسیدید، با انتخاب این گزینه سفارش شما آماده ارسال خواهد شد و یا همکاران واحد ارسال سوپردارو، در زمان تحویل بسته خریداری شده شما، مبلغ نهایی پیش فاکتور را از شما دریافت خواهد نمود.( لازم به ذکر است امکان پرداخت در محل فقط برای شهر تبریزبوده وفعلا فراهم نمی باشد)

 

دریافت حضوری سفارشات:

جهت رفاه حال شما مشتریان عزیز برای دریافت سریعتر سفارش در همان روز، هنگام ثبت سفارش در وب سایت (سوپردارو) بعدازپرداخت می‌توانید به صورت حضوری به داروخانه‌ی فیزیکی ما ( داروخانه دکتر نایبی)  مراجعه و مرسوله‌ی خود را دریافت نمایید.

 

تبصره:

 

در هر حالتی که وجه سفارش پرداخت شده ومشتری بنابه دلایلی خواستار کنسل نمودن سفارش قبل از دریافت کالاباشد، وجه پرداختی تا ۷۲ ساعت عودت خواهد شد. در این حالت وجه تنها به شماره کارتی پرداخت می شود که با نام صاحب سفارش مطابقت داشته باشد.

 

 

 

 

داروخانه آنلاین سوپر دارو بعنوان یکی از معتبرترین ومطمئن ترین داروخانه های اینترنتی افتخار داردتا انواع محصولات بهداشتی ،آرایشی ومکمل های دارویی و گیاهی راتحت نظارت سازمان دارو وغذا به کاربران عزیز در سراسر کشور ارائه نماید.داروخانه دکتر نایبی بانزدیک به چهار دهه تجربه درزمینه ارائه خدمات دارویی ،آماده سرویس دهی با سرعت وکیفیت بالا درخصوص مکمل های دارویی،فراورده های آرایشی-بهداشتی و داروهای گیاهی می باشد.مشاورین داروساز ماصحیح ترین اطلاعات را درزمینه هرآنچه شمابه دنبال آن هستیددرکوتاه ترین زمان در اختیار شما قرار خواهند داد.محصولات متنوع ازبرندهای معتبر و با کیفیت استاندارد در اسرع وقت با مناسب ترین قیمت درب منزل ویا محل کارشما تحویل خواهد گردید.